Продовжуємо розмову про двері

Відкриємо завісу самого нашого серця - етапу виробництва. Отже, після того, як замовник підписав креслення майбутніх своїх дверей, замовлення слід в виробничий підрозділ. Тут перед запуском в конструкторському бюро виготовляється пакет конструкторсько-технологічної документації, а потім слід безпосередньо виготовлення виробів. У пакет документів входять докладні креслення на кожен виробничий ділянку і повна деталізація замовлення.

Сам виробничий процес складається з таких етапів: Заготівельний. Тут відбувається розкрій масиву деревини, шпону і листових матеріалів. Основна маса деталей виготовляється з МДФ. З особливостей: масив деревини ми застосовуємо для торцювання деталей (в тому випадку, коли обробка на замовлення передбачає збереження текстури і / або структури дерева). Тобто кожна деталь, в тому числі і сама травмуються при експлуатації Стоєв, - по торцях покривається масивом твердолистяних порід деревини. Це забезпечує максимальну міцність виробу і одночасно дозволяє використовувати стабілізовані матеріали (МДФ, фанера), що в свою чергу дає можливість уникнути всихання, розтріскування і інших неприємностей, що з'являються при виготовленні дверей з масиву деревини. Також на цій ділянці деталі потрапляють в прес - відбувається склеювання листових матеріалів між собою і / або з шпоном (шпоніровка). Парк обладнання включає гарячий прес (переклеювання листових, шпонування), холодний прес (торцювання, радіус) і вакуумний прес (робота з гнутоклеяннимі деталями)

img
img

Далі слід механічна обробка.

На цій ділянці виконуються фрезерні роботи і відбувається вгонка деталей в чистовий розмір. Фрезеруванні піддаються всі деталі і елементи деталей, що мають профіль, а також деталі, що мають різного роду отвори (наприклад, для врізки фурнітури - для дверних блоків це механізм замка, петлі). У разі фарбування без збереження текстури дерева фрезеруються деталі МДФ, а от якщо виріб бачилося автору проекту з текстурою деревини - фрезерні роботи виконуємо по масиву - це або матеріал тієї ж породи, що і шпон, або твердолистяна порода, складова пару шпону по пористості. В останньому випадку деталі піддаються додатковій тонування для додання того ж кольору, що і шпон. Одним з важливих етапів виготовлення замовлення, якщо не найвідповідальнішим, є етап сухої збірки. Чому сухий? Це професійний сленг, що має на увазі, що збираються деталі без обробки (сухі так сказати). На цьому етапі відбувається повна попередня збірка вироби (прикладом операцій може служити зарезка обкладок фільонок полотен, врізання замків, петель та інше). Після виріб повністю або частково розбирається і слід на ділянку обробки лакофарбовими матеріалами. Детально ми про це говорили в одній з попередніх статей, присвячених виготовлення корпусних меблів. Яких-небудь відмінностей в обробці меблів і дверей не існує.