Дзеркала з фацетом: витончене рішення для вашого інтер'єру

Фацетні дзеркала - це рішення, яке здатне не просто перетворити ваш інтер'єр, але і надати йому вишукані риси, освіжити і зробити його більш сучасним і стильним. Це дизайнерське рішення дозволяє додати приміщенню більше обсягу, приємну для очей глибину і зробити його більш динамічним.

Кімнати з дзеркалами з фацетом виглядають завжди благородно і кожен день наповнюють простір цікавими відблисками. Щоб зрозуміти, як більш гармонійно доповнити ваш інтер'єр таким рішенням, ми підготували для вас матеріал, який повністю розкриє це питання. І для початку, пропонуємо розібратися, що ж таке фацет і які бувають варіанти фацетування.

img
img

Фацет: про спосіб обробки і прикладах виконання

Фацетом називається особливий спосіб обробки граней виробів зі скла і дзеркал, а також зовнішньої кромки або фаски цих виробів. Якщо спростити, то даний метод дозволяє зробити різного роду скошені грані, які по-різному заломлюють світло і створюють, таким чином, яскраві відблиски. Ця особлива огранювання здатна перетворити посередній елемент інтер'єру в витончену і незвичайну інсталяцію, яка стане справжньою родзинкою вашого дизайну. Що стосується варіантів фацетування дзеркал, то ми пропонуємо виділити п'ять основних видів. Кожен варіант фацетування гідний вашої уваги і, в залежності, від ваших уподобань в дизайні і особливостей приміщення, зможе задовольнити різні запити. Отже, перейдемо безпосередньо до видів фацетування дзеркал. Перший варіант - це обробка граней дзеркала по формі ромба. Залежно від місця розташування дзеркала з фацетом, можна вибрати маленькі чи великі ромбоподібні фігури. Таке рішення однозначно додасть вашій кімнаті якоїсь магії і додасть витонченості. Фацетування у вигляді ромбів виглядає злегка грайливо, тому не радимо вибирати даний варіант, якщо у вас лаконічний строгий дизайн. Другий варіант - це фацетирование дзеркал за формою квадрата. Дане виконання виглядає більш стримано, але при цьому, коли промені світла потрапляють на таке дзеркало і переломлюються, створюється якась приємна ілюзія невагомості. Третій варіант - це композиції, які складаються з довільних фігур. В даному випадку фацетовані дзеркала може виконуватися за формою шестикутників, восьмиугольников і об'єднаються в різних візерунках. Таке рішення однозначно стане центром уваги в просторі і внесе цікаву нотку в будь-інтер'єрне рішення. Четвертий варіант фацетування - це обробка граней у вигляді різних самобутніх і унікальних візерунків. Приміщення з такими дзеркалами моментально закохує в себе гостей за рахунок якоїсь колоритності. Дзеркала з фацетом у вигляді візерунків виглядає як справжнє рукотворне твір мистецтва. І п'ятий варіант - це обробка граней дзеркал по краях. Цей варіант фацетирование, напевно, самий мінімалістичний і універсальний. Дзеркала з такою обробкою виглядають дуже естетично і акуратно. Де краще розміщувати дзеркала з фацетом? Місце розміщення дзеркал з фацетом залежить, безумовно, від загального дизайн-проекту і вашого бачення простору. Зазвичай вибирають такі місця для таких дзеркал: на стінах: таке рішення дозволить наповнити кімнату різними відблисками і дозволяє гармонійно завершити образ; на стелі: дане рішення додасть простору незвичайний вид і зробить його світлим і об'ємним; дзеркала, вбудовані в меблі: таке рішення не тільки перетворить вашу кімнату, а й дозволить доповнити дизайн практичним рішенням.

Приклади дизайну дзеркал з фацетом Крім варіанту фацетування, ви також можете завжди вибрати і дизайн самого дзеркала. Пропонуємо вашій увазі наступні приклади: дзеркало в багетній рамі: таке рішення дозволить вам задати точний стиль і сформувати образ достатку і якоїсь пампезнозні; велике дзеркало з широким фацетом по всьому периметру: це солідне, важке рішення, яке перетворить ваше дзеркало в справжній арт-об'єкт; дзеркало з подвійним фацетом завжди відтворює образ діаманта і виглядає об'ємно, що, безсумнівно, додає простору свою особливість; дзеркало з підсвічуванням по-особливому доповнює простір і додає йому світло і блиск; дзеркало з матовою поверхнею приваблює незвичайною текстурою і відмінно доповнює сучасні дизайн-рішення; дзеркало у вигляді панно - це завжди унікальна можливість додати простору особливого настрою, вдвічі більше світла і перетворити його. Популярні варіанти форм фацетних дзеркал Нижче ми зробили для вас добірку популярних форм для дзеркал з фацетом. Прямокутні дзеркала. Класичне і універсальне рішення, яке може доповнити будь-який дизайн-рішення. Круглі дзеркала з фацетом. Це рішення допоможе сформувати вам спокійний і умиротворений спосіб приміщення. Овальні дзеркала. За рахунок форми такі дзеркала можливо впроваджувати в простору різного розміру і формувати м'який, приємний образ. Фігурні дзеркала. Таке рішення ідеально підійде для різних авангардних стилів і несподіваних рішень. Розміщення фацетних дзеркал в різних кімнатах Залежно від форми дзеркала, його дизайну та особливостей приміщення, фацетні дзеркала можна вдало розміщувати у ванній, коридорі, передпокої, спальні, вітальні. Дзеркала з фацетом у ванній Для цієї кімнати дуже часто вибирають дзеркала на всю стіну або навпаки - дуже маленькі. Таке рішення дуже вигідно поєднується з плиткою і дозволяє наповнити простір додатковим світлом і яскравістю. Дзеркала з фацетом в передпокої і коридорі Дзеркала з фацетом в передпокої дозволяє вигідно трансформувати кімнату і зробити необхідні акценти. Фацетні дзеркала в спальні У спальні ідеально розміщувати дзеркала з фацетом в нішах, в узголів'я ліжка, за тумбочками біля ліжка, в зоні гардероба. Такі рішення дозволяють зробити спальню більш світлої і наповненою яскравими відблисками. Дзеркала в вітальні Вітальня з дзеркалами з фацетом завжди виглядають більш урочисто і помпезно, особливо, якщо в кімнаті присутній камін, великий стіл і вікно. Який би варіант з дзеркала з фацетом ви не вибрали б, будьте впевнені, що таке рішення, в будь-якому випадку, наповнить ваше простір світлом, цікавими відблисками і, безумовно, зробить його особливим.