Якщо не можеш заховати - підкресли !!

Цей принцип тримаємо на озброєнні завжди, але особливо він виручає, коли стикаємося з технологічною проблемою в процесі виготовлення замовлення або коли у будівельників «щось пішло не так»)) Живий приклад на одному з об'єктів, зданих в цьому році. У гардеробній кімнаті була запроектована шафа, яка повинна бувла змонтуватися чітко під гіпсовий фриз, для якого відповідно виконується зниження стелі.

Все йшло за планом - нами виконана модель, креслення, все погоджено з дизайнером і замовником. На підставі узгоджених габаритів автором проекту виготовлено технічне завдання будівельній бригаді на виконання зниження. І в момент контрольного заміру за фактом виконання будівельниками технічного завдання з'ясовується, що опуск сформований на відстані набагато більшій, ніж планувалося. Встановивши шафу під вийшов опуск ми висуваємо його настільки, що боковина цієї самої шафи перекриває лиштва розташованого зовсім поруч дверного отвору. Всі будівельні роботи в приміщенні на даному етапі були завершені і демонтаж опускаючи означав виконання мокрих робіт заново, що звичайно спричинило б за собою серйозні трудові та матеріальні витрати. І ось тут пішов процес пошуку рішення - як же обіграти ситуацію нашими силами. Ідей було багато - висували колони, додавали полки ... але виглядало все це дивно ...

img
img

В результаті автору проекту з'явилася геніальна ідея - зробити на боковині підкреслено декоровані дзеркала !!

Залишилася справа за малим - розробити вузли інтеграції нових деталей з існуючими. З цим завданням блискуче впорався наш дизайнер-конструктор завдяки своєму досвіду, професіоналізму і гаслу «не можеш сховати - підкресли))»