Куди заховати телевізор: поради та цікаві інтер'єрні рішення

Як приховати телевізор - це актуальне питання в сучасному дизайні квартир. Пропонуємо розібрати цікаві ідеї для реалізації практичних рішень. Ми можемо вам допомогти, якщо телевізор не вписується в концепцію вашого інтер'єру. Якщо ви любите дивитися улюблені шоу, але не хочете бачити екран телевізора як частина візуального шуму в інтер'єрі? Ми в цьому теж вам допоможемо і підкажемо, як з легкістю і витонченістю можна приховати телевізор, декорувавши його дизайнерськими штучками. Найчастіше, телевізійний екран займає місце на стіні або на тв тумбі, що виглядає буденно і нецікаво. Зайнята частина простору телевізором, може бути використана більш раціонально і сучасно. Отже, сьогодні ми навчимо вас, як приховати «чорний ящик» під дизайнерської вуаллю.

Розсувні панелі Розглянемо перший нехитрий і простий спосіб як приховати ваш домашній екран-це розсувні панелі. Сьогодні виробники пропонують широкий асортимент розсувних панелей, який задовольнить будь-який попит замовника. Розсувні панелі стануть відмінним рішенням для реалізації будь-якого дизайнерського проекту в вашому домі і допоможуть заховати від очей вашого "улюбленця". Панелі з поворотним механізмом Розглянемо другий варіант з панелями, але вже з поворотними. Цей спосіб маскування схожий з першим, але він більш філігранний. Поворотні панелі разом з екраном при розвороті на 180 ° займають більше простору і підійдуть для просторих інтер'єрів. З цим способом "маскування" люблять працювати європейські дизайнери в стилі лофт. Дзеркала Третім варіантом стануть дзеркальні дверцята. Найчастіше цей варіант дизайнери використовують в маленькому приміщенні, щоб візуально розширити простір. Це дуже перспективний і красивий спосіб допоможе не тільки очистити від візуального шуму простір, але і підкреслить вишуканий стиль в інтер'єрі. Картини з дистанційний управлінням Четвертий елегантний спосіб завуалювати телевізор під картиною підійде поціновувачам прекрасного і високого мистецтва. Картина повинна стати акцентним яскравою плямою у вашому інтер'єрі і добре в нього вписатися. За допомогою дистанційного пульта ви зможете управляти картиною, вона буде виконувати роль декоративної вуалі для вашого інформативного екрану. Шафа П'ятий дуже простий, але казковий варіант для кухні пропонують наші дизайнери. Це - заховати телевізор в навісну шафу з доводчиками і відправити вашого "улюбленця" в Нарнію. Де розташувати навісну шафу-Нарнію вам допоможе дизайн проект. Рамки з фотографіями Тепер розглянемо шостий не менше креативний спосіб-це рамки з фотографіями з поворотним механізмом.Виглядіт це як двостороння шкільна дошка: одна сторона - чорна плоска, інша сторона з фото в рамках. Дуже цікавий, не побитий і стильний варіант для сучасного і молодіжного дизайну. Стільниця Сьомий - це спосіб з розширеним функціоналом звичайних предметів меблів. Звичні нам стіл або тв тумба зі стільницею відкривається на доводчиках, стануть відмінним рішенням для консервації телевізора.

img
img

Наступна пропозиція не змусить вас довго думати про те, як зробити телевізор родзинкою в інтер'єрі

Функціональна стіна Розглянемо восьмий сучасний і технологічний спосіб. Завдяки сучасним високим технологіям, екран телевізора монтується в дзеркальну поверхню стіни. Функціонал дзеркальної стіни можна розширити за допомогою тих же високих технологій і вмонтувати в неї биокамин під екраном. Консоль Наступна пропозиція не змусить вас довго думати про те, як зробити телевізор родзинкою в інтер'єрі. Вам допоможе дизайнерська консоль за індивідуальним проектом. Рухливі кріплення Завершальний високотехнологічних спосіб маскування плоскопанельного телевізора-картини. У таких телевізорів картина вже спроектована на екрані. Телевізор кріпиться до стелі за допомогою wss універсального потужного кронштейна. Управління здійснюється за допомогою пульта, ці високотехнологічні системи дозволяють виїжджати телевізору прямо зі стелі на потрібну вам відстань і під потрібним кутом нахилу. Установкою плоскопанельних телевізорів на стелю займаються професіонали. Сподіваємося, що поради наших професіоналів вам знадобляться, і ви залишитеся задоволені новим інтер'єрним рішенням.