Філософія

Ми вже двадцять років створюємо меблі та дерев'яні інтер'єри, які вміють говорити. У вашому будинку вони розкажуть про вас і про те, чого вам вдалося досягти.
Ми не “використовуємо дерево” – ми працюємо з ним. Дерево – наш партнер, який допомагає створити той світ, в якому буде добре вам і всім, кого ви любите.
Венге, ебони макассар, горіх американський, цим, мютене, паліссандра, платан, кото, церікоте, кевазінго, черенджейра, чорна Опра, сапели, мербау, меранті, макоре, тамо, зебрано, камфора, Мадрона, Лайсвуд, олива, лавр, Тіні , падук, амарант … За кожною назвою – своя історія і дух тих далеких країв, в яких виросли ці дерева. Ми використовуємо деревину з Центральної і Південно-Східної Азії, Африки і Південної Америки.
Ми розкриваємо дивовижні властивості фактури і складаємо струнку поліфонію з неповторяющихся малюнків деревини.
Там, де це необхідно, ми використовуємо і інші матеріали – завдяки співпраці з кращими в регіоні майстрами по склу, металу і каменю.

Як ми працюємо:
Перш за все, ми намагаємося зрозуміти – чого хочете саме ви. Ми можемо працювати безпосередньо з вами – чи з вашим дизайнером, якщо ви передали йому відповідальність вибирати і приймати рішення.
Після цього ми створюємо меблевий проект, дизайн-проект вироби, і якщо це саме те, чого ви хочете, далі завдання наших технологів – розробити конструктивну частину так, щоб все було підігнано ідеально і служило не одне покоління.
Ми працюємо в гармонійному партнерстві з клієнтом, і чекаємо від вас не тільки сміливих бажань і любові до дерева, але і вимогливості до найдрібніших деталей.

Настінні панелі, меблі, двері, розсувні системи і інші елементи інтер'єру – все це ми робимо в цехах нашої столярної майстерні.
З нами працюють як майстра з досвідом в десятиліття, які присвятили роботі з деревом своє життя, так і молоді спеціалісти. І ті, і інші постійно освоюють найсучасніші технології.
Все, що ми робимо для вас, – ми встановлюємо самі. Наші майстри вивіряють і підганяють кожен міліметр, щоб кожен рух в інтер'єрі приносило задоволення і комфорт.

Як ми з'явилися
Наша компанія з'явилася 20 років тому – завдяки пристрасті її засновника, Сергія Захаренко, до дерева і шляхетним інтер'єрів. У той час в Україні практично не було столярного виробництва, яке змогло б задовольнити тонких цінителів і знавців. Для людини, по-справжньому закоханому в дерево, єдиним виходом було створити власне виробництво.

Двадцять років ми вивчаємо досвід світових майстрів, багато чому вчимося самі і знаходимо свої ноу-хау. Ми довели: в Україні можливо створити столярну справу, з продуктом рівня світових брендів.