Ми є Мебель
SV-Group

Дизайнер та архітектор — люди, без котрих наша робота не має сенсу. Під час кожного проекту ми стараємося побудувати відносини партнерства.

Дивитися проєкти

Чому ми

Пропонуємо конструктивні рішення та технології для реалізації задуманого зовнішнього вигляду (настроюємо можливості виробництва під концепт дизайнера)

Створюємо комунікаційний процес із суміжним підрядником і несемо за нього відповідальність

Здійснюємо нагляд і документальний супровід будівельних процесів з моменту оформлення замовлення для забезпечення якісного монтажу

20+ років досвіду в сфері проектування та виробництва виробів з деревини; реалізовані проекти в приватних і комерційних просторах; роботи в мінімалізмі, класиці, ар-деко

Увага до деталей

Давайте дружити

ПРОЦЕС

Ми можемо почати роботу до появи оформленого дизайн-проекту. Щоб усім було зручно працювати, ми використовуємо CAD – системи автоматизованого проектування і розрахунку. У нас ви зможете вибрати матеріал, знайти натхнення, задати питання нашим майстрам і технологам і переконатися в майбутньому якість виконання.
Ми знаходимо конструктивні рішення для того, що задумав дизайнер / архітектор разом з клієнтом, а не підстроюємо зовнішній вигляд під можливості виробництва.

Залиште ваші контактні дані

Та наш менеджер по роботі з дизайнерами зв'яжеться з вами

Натиснувши кнопку «Відправити», ви даєте згоду на обробку ваших персональных даних.

Або зателефонуйте нам

+38 050 364 11 99

Інвестуйте в естетичну гармонію Вашого дому

Ми можемо повторювати предмети меблів нашої розробки (маючи згоду на це від власників первинних об'єктів), реалізовувати задум дизайнера або розробляти наш авторський об'єкт для конкретного клієнта.

МИ НА КАРТІ
Салон «Інтер'єрні рішення» г. Харків, вул. Сумська, 77/79