Дизайнеру

Дизайнер і архітектор – люди, без яких наша робота не має сенсу. Під час будь-якого проекту ми намагаємося вибудувати відносини партнерства, в якому вкрай важливі взаємна повага, вміння чути один одного і максимально точно відповідати на запити. У цьому партнерстві наша зона відповідальності – контроль якості, термінів і ідеальної відповідності проекту – результату.
shop
ПРОЦЕС

Ми можемо почати роботу до появи оформленого дизайн-проекту. Щоб усім було зручно працювати, ми використовуємо CAD – системи автоматизованого проектування і розрахунку. У нас ви зможете вибрати матеріал, знайти натхнення, задати питання нашим майстрам і технологам і переконатися в майбутньому якість виконання.
Ми знаходимо конструктивні рішення для того, що задумав дизайнер / архітектор разом з клієнтом, а не підстроюємо зовнішній вигляд під можливості виробництва.

Коли ми працюємо з підрядниками з суміжних областей (майстри по склу, каменю, металу і так далі) – ми вибудовуємо комунікаційний процес і несемо за нього відповідальність. Разом з дизайнером своєчасно коригуємо проект з урахуванням будівельних реалій.

ФАКТУРА
Залежно від дизайнерської задумки, ми можемо зберегти природну фактуру і колір дерева, або ж змінити їх за допомогою тонування, фарбування, лакування або нанесення декоративних елементів (патинування, старіння і так далі).
Ми можемо запропонувати стандартні колірні рішення або разом з вами знайти нові, особливі тони.

ДЕРЕВО
Ми використовуємо деревину як місцевих, так і екзотичних порід. У нас є власні технології в роботі як з звичними в наших широтах кленом, дубом, горіхом, так і з різними породами червоного або чорного дерева.