Трансформація

У нинішній час все ми, всі країни і континенти без винятку, переживаємо час трансформації, переходу на якийсь інший рівень - знань, відносин, розуміння себе, своєї небезпеки або безпеки, свій справжню мету і корисності для тих, для кого ми працюємо ... і звичайно змінюються типи співпраці і економічних взаємодій. З метою забезпечення максимальної безпеки наших замовників і партнерів ми внесли ряд змін в звичний алгоритм дій в процесі узгодження і виготовлення замовлення.

Так, для того, щоб полегшити роботу архітектора або дизайнера проекту, прискорити процес прийняття замовником рішення про вибір того чи іншого виробу - ми створили і постійно поповнюємо базу 3D - моделей, вам не потрібно реєструватися і заповнювати складні форми - алгоритм отримання моделі на нашому сайті максимально простий. Всі моделі в високій якості і підготовлені для подальшого виробництва, а це значить, що кожен профіль і з'єднання змодельовані з урахуванням наших виробничих можливостей.

img
img

На цьому етапі конструкторським бюро SV group виготовляються 3D-моделі Solid

Після проведення замірів ми виконуємо підготовку моделі і креслень на узгодження з замовником - на цьому етапі конструкторським бюро SV group виготовляються 3D-моделі Solid і комплект креслень на кожен виріб; далі йде безпосередньо узгодження - тут зазвичай ми зустрічалися з замовником і пред'являли йому все моделі, детально описуючи нюанси по кожному виробу і в фіналі, власне, підписували креслення. Зараз для мінімізації активної взаємодії цей етап ми перенесли в режим онлайн - спочатку керівнику проекту пред'являємо модель, вносимо необхідні коректування і потім в зручному замовнику форматі (Viber, пошта, Telegram) відправляємо затверджені креслення для фінального узгодження. Тут, підписуючи (або погоджуючись) з кресленнями, замовник підтверджує, що всі нюанси зовнішнього вигляду відповідають його баченню. Тут хочеться підкреслити, що мова йде саме про зовнішній вигляд - НЕ конструктиві !! За адекватність конструктиву і відповідність вимірами майбутніх виробів відповідальність якраз несемо тільки ми!

Далі замовлення виготовляємо і монтуємо - звичайно все це з дотриманням всіх прийнятих в нашій державі норм, а також з використанням необхідних засобів захисту. Здоров'я всім нам! Перебувати в безпеці і як і раніше знаходити час для створення краси в просторах, в яких ми існуємо!)