Отже, двері SV group!

Стандартизовану частину пропозиції фірми складають саме міжкімнатні двері. Чому стандартизовану? Тому що незалежно від дизайну дверний блок плюс-мінус складається з однакового набору деталей. Їх умовно можна розділити на 3 групи.

Першу групу представляють деталі короба. При стандартному габариті простінка (150-250мм) це коробкові стоєві і коробочна поперечна деталь. У разі широких простінків вони іноді доповнюються класичними картами (всередині деталей з'являється фільонка і обкладка - одна на всю довжину деталі або сегментована за принципом класичного кабінету на дві або три частини).

img
img

Друга група деталей - лиштва.

Це 2 комплекти, що включають відповідно по 2 стоєві і одну поперечну деталь на кожну сторону дверного блоку. Зверху цей комплект може доповнюватися деталлю карниза або поперечна деталь повністю замінюється карнизом. Залежно від дизайну ця група деталей може бути просто рівна гладка або прикрашена додатковими елементами - канелюрами, обкладанням, внутрішніми фрезерування. Ще одним важливим моментом оформлення дверного отвору є комплектація деталей лиштви додатковими упорами, їх функція крім естетичної - чисто функціональна - забезпечити ідеальний вузол лиштва / плінтус (щоб деталь плінтуса «поглинула» товщиною дверного лиштви). З цією метою також досить часто просто збільшується загальна товщина деталей лиштви.

Найрізноманітніша група деталей дверного блоку - це деталі полотна. Тут кількість і зовнішній вигляд залежать не тільки від дизайну, але і від принципового конструктиву. Полотно може бути щитовим і заскленим. Щитове - рівне шпонированное / забарвлене, з вкладними деталями врівень або филенчатое, що складається з стоєвих і поперечних деталей, фільонок рівних або класичних фігарейних, деталей обкладання. Засклене полотно в тому випадку, коли несучим елементом виступає скло (триплекс 8мм), складається власне зі скляної поверхні посередині і двох стоєвих з боків. Якщо скло виконує функцію фільонки (в даному випадку достатньо шести мм триплекса) - комплект дерев'яних деталей складається з двох стоєвих і двох поперечних деталей. Скло в даному випадку затискається обкладанням / штапіком. Матчастину на цьому закінчується)) В наступних статтях поговоримо, з чого починається розмова про міжкімнатні двері з клієнтом, які етапи створення зовнішнього вигляду і конструктиву прийняті на виробництві SV group.