Як театр починається з вішалки, а батьківщина - з букваря, так проект цього будинку починався, як не дивно, з кабінету.

На кабінетах ми, правду кажучи, не одну собаку з'їли. Все тому, що якщо інші простору цілком можуть бути реалізовані з переважанням в інтер'єрі каменю, пластика, металу, чого завгодно, то кабінет все ж вимагає дерева. Так було завжди і наш час нічого в цьому не змінило.

Традиційно, один з найбільш вдалих матеріалів для кабінету - американський горіх. Він лаконічний і в той же час глибокий, елегантно багатий і благородно виразний. Але не завжди йти уторованим шляхом, тому для цього кабінету ми з Maryna Pugachova вибрали клен "пташине око".

img
img

With the bird's eye, traditionally, a lot of trouble.

Наприклад, перед тонуванням деревину потрібно повністю знебарвити, інакше фінальний відтінок буде "жовта" (таку технологію прокраски винайшли італійські деревообробники, за що їм велике спасибі :). Саме по собі тонування теж ціла історія - адже потрібно досягти однорідного кольору, зберігши при цьому ці самі "глазки", так як саме в них вся суть.

Масив "пташиного очі" практично не використовується. Ми, в усякому разі, не знаємо нікого, хто став би його використовувати і, тим самим, ховати всю красу всередину. А ось для шпонирования він ідеальний: це як збирати пазл без заздалегідь викладеної картинки-шпаргалки :)