Зручне планування кухні

Грамотне планування кухні - це запорука зручності в цій важливій і функціональної кімнаті. У практичних людей дуже часто виникають питання щодо розташування кухонних меблів, доцільності розміщення барних стійок і багато іншого.

Для сучасних людей кухня грає найголовнішу роль у всьому приміщенні. Ця кімната давно перестала бути місцем приготування їжі, вона є тією кімнатою, яка збирає всю родину і забезпечує їй бажаний комфорт. В процесі вибору кухонного гарнітура слід керуватися не тільки естетичними моментами, але і безпекою. Раціоналізація розміщення меблів може заощадити близько 30% часу. Розберемося детальніше, яким чином зробити кухню ергономічної і зручної для господарки і всіх членів сім'ї.

img
img

Головний аспект - планування

Перш, ніж вибрати варіанти розміщення меблів на кухні, враховуйте свої індивідуальні переваги і всіх тих людей, які будуть перебувати тут. Видів планувань може бути багато. Кожна з них має свої переваги і недоліки. Розстановка кухні однорядна є однією з найпопулярніших. Вона актуальна для великих і маленьких просторів. Ширина кухні (мінімальна) становить 1.7-1.8 метра. Робочі зони розташовуються справа наліво. Як правило, в центрі встановлюється раковина, а холодильник і плиту - по краях. Це дозволить зробити роботу на кухні не надто енерговитратній. Дворядне побудова - ідеальний варіант для наскрізної кухні. Робочі зони оптимально розміщувати паралельно. Щоб було зручно проходити відстань між цими рядами має бути 120-165 см. Для кухні, яка володіє середніми розмірами, підійде розміщення гарнітура буквою «Г». Таке планування повністю забезпечить комфортну роботу на кухні. Навіть, якщо ця кімната є прохідною, робочий трикутник буде захищений, однозначно. П-подібний варіант підійде для тих кухонь, де є окрема їдальня. Крім цього, такий варіант підійде для кухні-студії. За допомогою такого планування вийде зробити плавним перехід від кухні до іншої кімнати. Біля вікна звільниться місце, чому дуже порадіє будь-яка господиня.

Шлях пересування від робочих зон до холодильника повинен бути максимально коротким. Це дозволить створити максимальну зручність в процесі приготування їжі. При плануванні кухні слід враховувати вільне відкривання всіх дверей. Простіше кажучи, будь-які двері кухонного гарнітура, повинна безперешкодно відкриватися. Одним з найбільш займаних місце видів техніки є посудомийна машина. Безпека на кухні - головна складова комфорту. Плита не повинна розташовуватися близько біля проходу або вікна. Перебуваючи на кухні, ніхто не повинен зачепити посуд, яка знаходиться на плиті. Витяжку не слід розташовувати занадто низько. Робочу поверхню розташовуйте так, щоб господиня в процесі приготування їжі не втомлювалася. Миття і плиту бажано розміщувати на одній висоті. Верхні ящики слід розташовувати на зручній висоті. Важку посуд найкраще помістити внизу для того, щоб її було легко діставати. Користується популярністю планування «острів», який робить кухню завершеною і цілісною. Оптимальна висота робочої поверхні становить 90 см. Висота оптимальної барної стійки - 120-130 см.