Як створювалась шафа, Частина перша

Історія створення будь-якої речі, навіть найпростішої, завжди цікава. І на що б ми не дивилися, будь то табуретка або ракета, нам завжди цікаво - як це зроблено? хто це зробив? Ось, наприклад, шафа. Простий елегантна шафа з американського горіха, який ми не так давно встановили у себе в офісі. Давайте на його прикладі розглянемо основу меблевого технологічного процесу, а заодно познайомимося з людьми, які і створюють всю нашу меблі.

Починається усе з візуалізації, як і скрізь. Спочатку ескіз на папері, потім 3D-візуалізація. На цьому етапі дизайнер не тільки "намацує" форму, розміри і матеріал майбутньої об'єкта, а й «вписує" його в інтер'єр.

img
img

Автор цього проекту - наш дизайнер-конструктор Саша.

Наступний етап - підготовка конструкторської технологічної документації, ескізів і креслень. У цього етапі - дві стадії: підготовка креслень для узгодження з замовником або його представником (дизайнером інтер'єру, наприклад) і розробка КТД (конструкторсько-технічна документація) для виробництва. Якщо другий вид документації потрібен безпосередньо для майстрів, які будуть займатися виготовленням деталей, складанням і установкою, то перший - для того, щоб клієнт максимально точно уявив собі той виріб, який ми для нього розробляємо, і міг внести всі свої корективи на самій ранній стадії. Для нас дуже важливо узгодити з клієнтом саме креслення, не просто "картинку". Це дає і нам, і йому гарантію, що в підсумку все залишаться задоволені один одним. Добре, якщо клієнт погоджує креслення разом зі своїм інтер'єрним дизайнером, особливо якщо сам він (клієнт) не дуже добре розбирається в подібного роду документації. Хоча це, в общем-то, досить нескладно. Далі справа за відділом постачання. Вся екзотична деревина, яку ми купуємо, має документацію, що підтверджує її походження. Ми працюємо тільки з ліцензованими постачальниками сировини, які постачають лісо- та пиломатеріали тільки з районів, в яких дозволена вирубка.